forumnju z rachunkiemusługiPrzeniesienie numeru dodatkowego

Przeniesienie numeru dodatkowego

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-11 10:50)

Interesuje mnie przeniesienie numeru dodatkowego na innego użytkownika nju z rachunkiem jako również numer dodatkowy. Istnieje taka możliwość?

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-12 13:17)

to jest odpowiedź na post:

Interesuje mnie przeniesienie numeru dodatkowego na innego użytkownika nju z rachunkiem jako również numer dodatkowy. Istnieje taka możliwość?

</div><div>
</div><div>https://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,przeniesienie-numeru-nju-z-rachunkiem</div><div>
</div>

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-12 14:57)

Niestety artykuł pod podanym linkiem nie odpowiada na moje pytanie. Gdyby procedura która mnie interesuje była tak prosta to bym to ogarnął. Chodzi o to że przepisany numer ma być NUMEREM DODATKOWYM do posiadanego już numeru na abonament

~bamse

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-13 08:43)

Najpierw zrób cesję numeru (przeniesienie własności - fizycznie, w salonie, musza być obie osoby) na nowego właściciela jako na kartę, potem przez swoje konto dołączasz jako dodatkowy do abonamentu

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-13 23:01)

to jest odpowiedź na post:

Najpierw zrób cesję numeru (przeniesienie własności - fizycznie, w salonie, musza być obie osoby) na nowego właściciela jako na kartę, potem przez swoje konto dołączasz jako dodatkowy do abonamentu

</div><div>
</div><div>To się nazywa przerejestrowanie numeru i dotyczy tylko numerów na kartę.</div><div>Cesja oznacza zmianę właściciela numeru wraz ze zobowiązaniem i dotyczy numerów z umowami ale nju tego nie umożliwia.</div><div>Dlatego w nju najpierw trzeba numer przenieść do usługi na kartę.
</div>

~gość1718312511261

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-13 23:10)

to jest odpowiedź na post:

Niestety artykuł pod podanym linkiem nie odpowiada na moje pytanie. Gdyby procedura która mnie interesuje była tak prosta to bym to ogarnął. Chodzi o to że przepisany numer ma być NUMEREM DODATKOWYM do posiadanego już numeru na abonament

</div><div>
</div><div>Sytuacja jest dokładnie taka sama:
1) przenosisz numer do usługi na kartę
2) robisz przerejestrowanie własności numeru
3) nowy właściciel dodaje numer jako dodatkowy do swojego numeru głównego poprzez zawarcie umowy - https://www.njumobile.pl/zakup?step=1&_requestid=2156731#rachunek-9
</div>

~gość1718312511261

odpowiedź

Przeniesienie numeru dodatkowego | ~bamse (12.06.2024, 14:57)

Niestety artykuł pod podanym linkiem nie odpowiada na moje pytanie. Gdyby procedura która mnie interesuje była tak prosta to bym to ogarnął. Chodzi o to że przepisany numer ma być NUMEREM DODATKOWYM do posiadanego już numeru na abonament
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

76 gości i 0 zalogowanych użytkowników