forumnju z rachunkiemusługiPrzeniesienie numeru dodatkowego

Przeniesienie numeru dodatkowego

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-11 10:50)

Interesuje mnie przeniesienie numeru dodatkowego na innego użytkownika nju z rachunkiem jako również numer dodatkowy. Istnieje taka możliwość?

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-12 13:17)

to jest odpowiedź na post:

Interesuje mnie przeniesienie numeru dodatkowego na innego użytkownika nju z rachunkiem jako również numer dodatkowy. Istnieje taka możliwość?

</div><div>
</div><div>https://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,przeniesienie-numeru-nju-z-rachunkiem</div><div>
</div>

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-12 14:57)

Niestety artykuł pod podanym linkiem nie odpowiada na moje pytanie. Gdyby procedura która mnie interesuje była tak prosta to bym to ogarnął. Chodzi o to że przepisany numer ma być NUMEREM DODATKOWYM do posiadanego już numeru na abonament

~bamse

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-13 08:43)

Najpierw zrób cesję numeru (przeniesienie własności - fizycznie, w salonie, musza być obie osoby) na nowego właściciela jako na kartę, potem przez swoje konto dołączasz jako dodatkowy do abonamentu

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-13 23:01)

to jest odpowiedź na post:

Najpierw zrób cesję numeru (przeniesienie własności - fizycznie, w salonie, musza być obie osoby) na nowego właściciela jako na kartę, potem przez swoje konto dołączasz jako dodatkowy do abonamentu

</div><div>
</div><div>To się nazywa przerejestrowanie numeru i dotyczy tylko numerów na kartę.</div><div>Cesja oznacza zmianę właściciela numeru wraz ze zobowiązaniem i dotyczy numerów z umowami ale nju tego nie umożliwia.</div><div>Dlatego w nju najpierw trzeba numer przenieść do usługi na kartę.
</div>

~gość1718312511261

 

Przeniesienie numeru dodatkowego (2024-06-13 23:10)

to jest odpowiedź na post:

Niestety artykuł pod podanym linkiem nie odpowiada na moje pytanie. Gdyby procedura która mnie interesuje była tak prosta to bym to ogarnął. Chodzi o to że przepisany numer ma być NUMEREM DODATKOWYM do posiadanego już numeru na abonament

</div><div>
</div><div>Sytuacja jest dokładnie taka sama:
1) przenosisz numer do usługi na kartę
2) robisz przerejestrowanie własności numeru
3) nowy właściciel dodaje numer jako dodatkowy do swojego numeru głównego poprzez zawarcie umowy - https://www.njumobile.pl/zakup?step=1&_requestid=2156731#rachunek-9
</div>

~gość1718312511261

odpowiedź

Przeniesienie numeru dodatkowego | bamse (11.06.2024, 10:50)

Interesuje mnie przeniesienie numeru dodatkowego na innego użytkownika nju z rachunkiem jako również numer dodatkowy. Istnieje taka możliwość?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

83 gości i 0 zalogowanych użytkowników