forumstrona www, moje kontomoje kontonjumobile subskrypcja, rezygnacja z jednego numeru

njumobile subskrypcja, rezygnacja z jednego numeru

 

njumobile subskrypcja, rezygnacja z jednego numeru (2024-04-28 21:49)

Witam, jak można zrezygnować z jednego z puli numerów dodanych w njumobile subskrypcja? Nigdzie nie znalazłem tej możliwości. Nie otrzymałem też odpowiedzi na infolinii. Próbowałem przenieść numer na kartę do innego operatora. Też nie podziałało. 

~grzegorz

 

njumobile subskrypcja, rezygnacja z jednego numeru (2024-04-29 14:29)

to jest odpowiedź na post:

Próbowałem przenieść numer na kartę do innego operatora. Też nie podziałało. 

</div><div>
</div><div>Orange nie chce oddać numeru innemu operatorowi?  Na jakiej podstawie odmówili?
</div>

~gość1714393745789

 

njumobile subskrypcja, rezygnacja z jednego numeru (2024-04-29 15:13)

Zgłosiłem w plusie chęć przeniesienia numeru z subskrypcji na kartę. Podpisałem umowę. Potem jednak otrzymałem informację : "Szanowny Kliencie, Dotychczasowy Operator odmowil wydania numeru. Przyczyna jest podanie niewlasciwego rodzaju uslugi u dotychczasowego Operatora. Pozdrawiamy Plus" 

~grzegorz

 

njumobile subskrypcja, rezygnacja z jednego numeru (2024-04-29 21:22)

to jest odpowiedź na post:

Przyczyna jest podanie niewlasciwego rodzaju uslugi u dotychczasowego Operatora.


To zrób to jeszcze raz podając właściwy rodzaj usługi.
Takie małe cwaniactwo operatorów, że subskrypcję raz traktują jak abonament a raz jak usługę prepaid w zależności od własnych potrzeb.

~gość1714418543295

 

njumobile subskrypcja, rezygnacja z jednego numeru (2024-04-29 22:13)

to jest odpowiedź na post:

Witam, jak można zrezygnować z jednego z puli numerów dodanych w njumobile subskrypcja? Nigdzie nie znalazłem tej możliwości. Nie otrzymałem też odpowiedzi na infolinii. Próbowałem przenieść numer na kartę do innego operatora. Też nie podziałało. 

Hej :)  W aplikacji w zakładce moje sprawy, powinieneś mieć przycisk Zrezygnuj z usługi. Pozdrawiam :)

 

njumobile subskrypcja, rezygnacja z jednego numeru (2024-05-06 14:29)

to jest odpowiedź na post:

Hej :)  W aplikacji w zakładce moje sprawy, powinieneś mieć przycisk Zrezygnuj z usługi. Pozdrawiam :)
<div>

</div><div>
</div><div>Witam, faktycznie było to jakiś czas temu w aplikacji. Teraz po aktualizacji już tej opcji nie widać.</div><div>Pozdrawiam ;)
</div>

~gość1714998558812

odpowiedź

njumobile subskrypcja, rezygnacja z jednego numeru | ~grzegorz (28.04.2024, 21:49)

Witam, jak można zrezygnować z jednego z puli numerów dodanych w njumobile subskrypcja? Nigdzie nie znalazłem tej możliwości. Nie otrzymałem też odpowiedzi na infolinii. Próbowałem przenieść numer na kartę do innego operatora. Też nie podziałało. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

55 gości i 1 zalogowanych użytkowników